BUCURESTI

SPECIALIST MARKETING

#Carieră, nu doar job.

Căutăm un SPECIALIST MARKETING talentat și creativ!

Postul este pentru București, Sector 1.

Principalele responsabilități:

  • Crearea și gestionarea materialelor de promovare pentru companiile noastre (broșuri, prezentări interne/externe, bannere, materiale video);
  • Crearea și implementarea conținutului pe rețelele de socializare, website, intranet și alte platforme digitale.
  • Colaborarea cu echipele interne și externe pentru a coordona comunicarea proiectelor importante;
  • Organizarea și coordonarea unor evenimente ale companiei;
  • Monitorizarea tendințelor de pe piață în vederea adaptării strategiilor de marketing.

Cerințe:

  • Studii finalizate în domeniul Marketing/Comunicare;
  • Experiență anterioară de minimum 2 ani într-un rol similar (în construcții sau industrie tehnică, reprezintă un avantaj);
  • Cunoștințe solide de Word, Excel și PowerPoint;
  • Creativitate și capacitatea de a dezvolta conținut atractiv;
  • Cunoștințe solide de marketing digital;
  • Abilități în utilizarea unor programe precum Photoshop, Illustrator, InDesign și Premiere;
  • Abilități excelente de comunicare și copywriting;
  • Cunoștințe de WordPress (reprezintă un avantaj);
  • Cunoștințe în utilizarea unor programe specifice AI (reprezintă un avantaj).

Aptitudini și calități:

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra pe diverse proiecte;
  • Abilități foarte bune de comunicare, organizare, analiză și negociere;
  • Preocupare pentru dezvoltare;
  • Confidențialitate și integritate;

Tip contract: Perioadă nedeterminată;

Tip Job: Full time (08:30-17:30)

Beneficii: salariu atractiv, bonusuri și beneficii, asigurare medicală privată, posibilitatae de dezvoltare profesională.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

    Alte posturi

    Bucuresti

    Deservent operator utilaje (excavator/buldoexcavator)

    Bucuresti

    Inginer mecanic